Skip links

Meist

Taluelu

Oleme pereettevõte,kes elab ja toimetab Raplamaal pea saja aastases põlistalus,kus soov elada kooskõlas puhta ja väeka loodusega ainult kasvab.Tunneme vajadust ja soovi kaitsta seda kaunist maad, elada keskkonnasäästlikult ja vähem tarbida.

Osta oma kotiga pakendamata kohalikku,puhast ja täisväärtuslikku toitu. Vältida kodus plastikut,lühikese elueaga ja ühekordseid tooteid,loobuda naftast ja keemiast pungil masstoodangust,mis jõuab meieni arutu ja globaalse kaubaveoga.

Keskkonna kaitsmine on midagi enamat kui lihtsalt kirg,see on elustiil. Keskkonnasäästlikkus on tänapäeval üks suurimaid ülesandeid, mis nõuab ka tarbekaupadelt keskkonnasõbralikkust nii tarbimisel, tootmisel, kui ka utiliseerimisel.

Olles veendunud, et plasti ja ühekordsete asjade aeg on läbi on meie missiooniks valmistada lihtsaid igapäevaseid kauakestvaid, keskkonnasõbralikke tarbeesemeid. Valmistame jätkusuutlikke tooteid, mis sobivad igapäevaseks tarbimiseks, minimalistlike esemeid, mida soovite ikka ja jälle kasutada ning mis aitavad meil vähendada meie ökoloogilist jalajälge. Lihtsad asjad, mis hoiavad sinu kodu puhtana kilest, plastmassist ja tarbekeemiast. Need on käsitööna valminud väikepartiid. Peame oluliseks kasutada naturaalseid materjale, tootmisjääke, taaskasutust ja nutikaid lahendusi, vältides uute tootmisjääkide teket.

Meie missiooniks on ka inimeste positiivne inspireerimine. Teadsime, et saame midagi muuta, pakkudes lihtsaid ja mugavaid alternatiive, mis austavad nii meie tervist kui ka planeeti.

Vaatame tagasi meie esivanemate ellu, võtame kasutusse ajaloolised looduslikust materjalist tarbeesemed. Seeläbi austame oma esivanemaid, nende ökonoomset mõtteviisi ja elu. Need on asjad, mis toidavad meie vaimu ja meeli oma naturaalsuses.

Ise paremate otsuste tegemine ja teiste innustamine on jõud, mis hoiab meie puhta ja puutumata looduse ka järeltulevatele põlvedele!